Visit Kołobrzeg

Wersja polska Deutsche version Strona główna | Mapa strony |
Szukaj: 
Strona główna Forum Czy w Kołobrzegu jest drogo?
Tytuł: Czy w Kolobrzegu jest drogo?
~EG

Napisano: 2010-02-09 10:58:30
IP: ***.*94.86.92
Moim skromnym zdaniem jest bardzo drogo.
Tytuł: Odp: Czy w Kolobrzegu jest drogo?
~Halifax

Napisano: 2010-03-25 12:27:12
IP: ***.*.252.71
Czy drogo? Moze tak, ale gorsze jest to ze gdzie sie nie pojdzie to wszystko po niemiecku, tu chyba sami folksdeutche mieszkaja, to powinno byc po angielsku, tak jak w niemczech, to w koncu jezyk miedzynaradowy. Kolobrzezanie Nie lizcie dup niemcom. Oni mowia tez po angielsku, tylko wam tego nie pokazuja. Do Kolobrzegu przyjezdzaja tez inne narodowosci(Dunczyczy,Szwedzi,Norwedzy,Brytyjczyczy), i jak maja sie czuc jak wszystko po niemiecku.
Tytuł: Odp: Czy w Kolobrzegu jest drogo?
~Mieszkaniec

Napisano: 2010-07-14 21:43:35
IP: ***.*9.196.116
Tu jest cholernie drogo i nie ma przy tym znaczenia czy to sezon czy jesienno-zimowe pustki. Miejscowi handlarze są tak pazerni że przechodzą samych siebie. Polecam Chorwację, ceny na pewno nie wyższe, pogoda gwarantowana no i to morze...ach...
Tytuł: Odp: Czy w Kolobrzegu jest drogo?
~Ewa

Napisano: 2011-03-30 20:06:38
IP: ***.*37.3.24
Zastanawiam się nad spędzeniem najbliższego urlopu w Kołobrzegu, ale te opinie trochę mnie odstraszają ;) Z drugiej strony chyba we wszystkich miejscowościach nad morzem, nastawionych na turystykę, ceny są wysokie.
Tytuł: Odp: Czy w Kolobrzegu jest drogo?
~monisia

Napisano: 2011-04-09 23:43:52
IP: ***.*47.251.226
Drogo? jak wszędzie, ale bez przesady, gastronomia - normalne ceny, atrakcje taniej niż w trójmieście a spożywcze sklepy (full do wyboru: lidle, biedronki, małe sklepy itd.)
Tytuł: Odp: Czy w Kolobrzegu jest drogo?
~www.driverjj.pl

Napisano: 2011-05-05 13:35:36
IP: ***.*8.226.67
ceny w naszym mieście są zróżnicowane. część rzeczy jest droga część tania. przykładowo w warszawie jest tańsze jedzenie czy ubrania, ale to kwestia wysokiej konkurencji. zwyczajnie jest tam więcej sklepów więc czymś muszą skusić. natomiast usługi są za to dużo droższe: fryzjer, mechanik, lekarz, czy nawet piwo w pubie. Problemem całego pomorza zachodniego nie są raczej ceny (bo to się równoważy) lecz to ze wykorzystuje się tu ludzi. Stopa bezrobocia rejestrowanego w grudniu wyniosła u nas 17,4%, więc pracodawcy żerując na tym fakcie zatrudniają ludzi za głodowe stawki. niby miasto się rozwija, ale mieszkańcy niewiele z tego mają. dorabiają się jedynie ci na najwyższych stanowiskach, a cala reszta nikogo nie obchodzi. Zarabiając najniższą krajową pensję (a jeszcze np w rodzinie jedno z małżonków nie ma pracy) nic dziwnego że ludzie narzekają że jest drogo, choć to tylko złudzenie.
Tytuł: Odp: Czy w Kolobrzegu jest drogo?
~Ceny podobne jak wszędzie

Napisano: 2011-10-23 17:27:36
IP: ***.*46.224.12
Właśnie się wybieram do Kołobrzegu (z Bydgoszczy), znalazłem tu miły motelik w cenach naprawdę dobrych (brak go na tym portalu a szkoda bo jest naprawdę ładny i przystępny cenowo). W standardzie jest śniadanie a można jeszcze wykupić obiadokolację (cena też miłym zaskoczeniem). Warto więc poszukać w necie, tylko nie na portalach jak ten bo tu są tylko wybrane (drogie) oferty, ale także bezpośrednio stron motelików. A wtedy wasz pobyt na pewno będzie podobnie jak ZWYCIĘSTWO po angielsku. Cena bowiem za nocleg rzędu 300 - 400 zł za 2 osoby jest bowiem szaleństwem na które mnie nie stać. Ale już rzędu 100 zł jest akceptowalna. Reszta cen podobna jak w Bydgoszczy więc różnicy za bardzo nie ma, z tym wyjątkiem może że w domu jada się samemu przygotowane dania a tu w Kołobrzegu na mieście. I tylko taka różnica. Pozdrawiam wszystkich wypoczywających. I mieszkańców też oczywiście.
Tytuł: I'm baking the coeik
~Gość

Napisano: 2013-09-27 04:04:28
IP: ***.*3.238.222
I'm baking the coeikos right now!@Susi the only German I know is pfferneuse @Leontine I'm hoping that a six pack will bribe Santa to put me on his nice list@Janna No way, no how, am I giving up my smutty books. @Mandi really? Can you pass on my number to the naughty twin Santa 'cause I want to roll with that guy.@Penelope tell me about it. Santa almost makes me want to behave myself @Wendy I dunno I think he still has some game? No?@Belinda *hugs* to my coupon pimp!!!@Pearl *bats eyelashes* all I want for Christmas is for you to read one Stephanie Myers book *looks innocent* @The Book Vixen *wipes coal off of face* I'll clean up the mess I swears!
Tytuł: 2TIUVM3VG
~Gość

Napisano: 2013-09-27 18:28:43
IP: ***.*3.179.226
I love this! It is been shown on Sky Atlantic here and we get it the day after you on a Monday evening and I can't wait for Monday. I do like the Starks but bacuese I want to know what will happen to them, their lives are being put in danger clearly but why and to what purpose (i cried over the wolf, poor Lady) I want to SLAP the young Prince what a spolit little **** eeew I feel sick just typing about him! His mother the Queen is ick too and her brother . lets not go there. The brother who is a dwarf seems to be the only one with sense. I feel sorry for Snow, Ned Stark's illegitimate son, but I understand that is how they were treated in the past, but I feel there is much more to that story than meets the eye.As for Daenery, you are right, her brother is a TOTAL ASSHAT! and I hope he gets his just desserts and that her and Drogo fall in love, I loved how she found out how to please him shuch a good start when he let her!He makes me all growly inside!LOVE this series.
Tytuł: Tc3wcgemX8Z
~Gość

Napisano: 2013-09-28 19:55:30
IP: ***.*09.150.131
BelindaWell I have been very naughty too. Let's see. This year I have read books that iovvlne:A tree having sex with a woman.3 brothers that grow and extra C*** during the full moon.Naughty demons, vampires, and a wonderful ? by the name of Barrons who has lots of tattoos all over his body! But I think if Santa saw how loved you are on Twitter because of how happy you make us, he would not leave you coal, but your Kindle.Merry Christmas from your Coupon Pimp!! http://vtvzhrdar.com [url=http://ejaxlinylvn.com]ejaxlinylvn[/url] [link=http://tepfelg.com]tepfelg[/link]